Silhouette van een vrouw.

Kandidaat raadslid
Leen de Haan

Na een aantal jaren aan de zijlijn te hebben gestaan heb ik weer energie en zin om mij bezig te houden met de politiek in Waddinxveen. De interesse was er al in mijn jeugd en nu ben ik toe aan dit nieuwe avontuur.

Waddinxveen en ik

Ik kom uit een semi-agrarisch gezin waarbij erg veel in het teken stond van het bedrijf van mijn vader. Op mijn 14e zijn wij als gezin vanuit Rotterdam verhuisd naar Waddinxveen en ben daar blijven wonen.

De overname van het bedrijf was niet mijn ambitie en na de middelbare school ben ik gaan werken in de boekhouding en accountancy. Na een faillissement van het bedrijf waar ik toen werkte 12 jaar geleden heb ik mijn eigen administratiekantoor opgezet en doe dat nog steeds met veel plezier.

In mijn vrije tijd ben ik aan de wandel, zit ik op de racefiets, maak tijd voor mijn gezin en kleinzoon en ga ik samen met mijn vrouw kamperen.

Mijn rol binnen WEWA

In het verleden ben ik gedurende een lange periode bestuurslid, en enige tijd duo-raadslid, geweest van een landelijke partij. Recent ben ik lid geworden van de WEWA en sta ik open voor diverse rollen/functies.

Er is vaak behoefte aan financiële- en administratieve kennis en ervaring en dat zal binnen de WEWA niet anders zijn. Ik kan hier door mijn achtergrond en interesse op dat gebied een waardevolle bijdrage leveren.

Wat maakt lokale politiek zo leuk?

In de politiek kan je met een team gelijkgestemde zaken in gang zetten die je belangrijk vindt.

Door samen te werken en uit te gaan van eigen kracht, zal het bereiken van geformuleerde doelen mij ongetwijfeld voldoening gaan geven.